دوشنبه, 29 مهر 1398

 

***یادداشت روز***




sabtenam copyقابل توجه کلیه دانشجویان گرامی
:   


               
با توجه به اتمام زمان انتخاب واحد * از کلیه دانشجویان درخواست می شود انتخاب واحد خود را در سامانه هم آوا چک نمایند و  از برنامه هفتگی 
     
          .خ                 خود نیز  پرینت دریافت نمایند

          


 *با توجه به شروع ترم و گذشت 2 هفته از آغاز آن در صورت هرگونه غیبت ، از تاریخ 1398/7/14 
آموزش نسبت به حذف کلاسی اقدام می نماید .
sabtenam copy

    دانشجویان محترم توجه داشته باشند که در کل ترم ، مجاز به 3 جلسه غیبت در هر درس می باشند.


sabtenam copy
سال تحصیلی
جدید 98 از روزشنبه30 شهریور ماه آغازو تمامی کلاسها طبق برنامه 
زمانبندی شده درساختمان زرتشت برگزار میگردد.






 
 
 
 
 


نفرات برتر تحصیلی در نیمسال دوم 91-92

 

190678مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران افتخار دارد اسامی دانشجویان برتر خود را در نیمسال دوم 91-92 که به تفکیک رشته می باشد را معرفی نماید. امید است که شاهد توفیق روز افزون این عزیزان در تمامی مراحل زندگی باشیم.

رتبه اول:
دریافت لوح تقدیر+20درصد تخفیف از شهریه نیمسال اول سال تحصیلی 93-92+ کارت تخفیف 30 درصد موسسه زبانسرا و رهروان دانش برای خود و خانواده درجه یک(همسر،برادر،خواهر،فرزند،پدر و مادر)


رتبه دوم:
دریافت لوح تقدیر +15درصد تخفیف از شهریه نیمسال اول سال تحصیلی93-92+ کارت تخفیف 25درصد موسسه زبانسرا و رهروان دان شبرای خود و خانواده درجه یک(همسر،برادر،خواهر،فرزند،پدر و مادر)


رتبه سوم:
دریافت لوح تقدیر +10درصد تخفیف از شهریه نیمسال اول سال تحصیلی93-92+ کارت تخفیف 20درصد موسسه زبانسرا و رهروان دانش برای خود و خانواده درجه یک(همسر،برادر،خواهر،فرزند،پدر و مادر)


کلیه این دانشجویان به عضویت کانونهای علمی –دانشجویی هر رشته برگزیده شده اند که احکام و شرح وظایف آن متعاقبا اعلام می شود.

1

 کاردان حرفه ای امور فرهنگی

     
شیدا پیروزی - رتبه اول  فاطمه برقی خامنه - رتبه دوم   زری افشار - رتبه سوم 

کاردان حرفه ای بازاریابی

     
مهتاب سیدآقائی تبریز - رتبه اول  غلامرضافتاحی - رتبه دوم  رضا فرج پور کمسیری - رتبه سوم 

کاردان حرفه ای نرم افزار-برنامه سازی کامپیوتر

     
امید رضائی مجد - رتبه اول  سجاد امینیان موغاری - رتبه دوم  عفت قلعه نوئی - رتبه سوم 

کاردان حرفه ای تبلیغات

     
پری صحرائی پارچین - رتبه اول  حمیدرضا تمیم داری - رتبه دوم  بهاره خودسیانی - رتبه سوم 

کاردان حرفه ای حسابداری

     
اعظم السادات فرهادی قمی - رتبه اول  اردوان طالبی بهابادی - رتبه دوم  اشرف خلیلی نژادوایقان - رتبه سوم 

کاردان حرفه ای حقوق ثبتی

     
حمیدرضا قاسمی اختری - رتبه اول  مسعود میرزائی قوشه بلاغ - رتبه دوم  عباس خسروبکی برچلوئی - رتبه سوم 

کاردان حرفه ای خبرنگاری

     
حامد مددی گرجان - رتبه اول  بهمن سرتیپ - رتبه دوم  قربانعلی زیدی بناروانی - رتبه سوم 

کاردان حرفه ای روابط عمومی

     
نرگس روشنی - رتبه اول  الناز کریمی گونه - رتبه دوم  منصوربنی عامریان - رتبه سوم 

کاردان حرفه ای امور گرافیک

     
الهام شریعتی - رتبه اول  پریسا حضوری - رتبه دوم  زهرا صالحی - رتبه سوم 

کاردان حرفه ای مترجمی آثار دیداری شنیداری

     
رحیم احمدی - رتبه اول  افسانه بادلی - رتبه دوم  سید زهرا کلانتری - رتبه دوم  مجید آزاده - رتبه سوم 

کاردان حرفه ای مترجمی آثار مکتوب

     
پریوش غنی شجره - رتبه اول  نیلوفرکریم خانی نژاد - رتبه دوم  کتایون تفضلیان - رتبه سوم 

کاردان حرفه ای مدیریت کسب و کار

     
محبوبه معصومی - رتبه اول  هانیه غلام سینی - رتبه دوم  فخری السادات موسوی شکور - رتبه سوم 

کاردان حرفه ای معماری داخلی

    IMG 
دیبا نائیجی - رتبه اول شیوا صادقی - رتبه دوم ستاره مبرهنی آذرشربیانی - رتبه سوم

کاردان حرفه ای مترجمی اسناد و مدارک

     
فرخنده تکه - رتبه اول  محبوبه  شایسته - رتبه دوم  محبوبه سنگ کوبی - رتبه سوم 

2 copy

 کاردانی امور فرهنگی

mojgan-delavar1      
مژگان دلاور گلابه - رتبه اول  لیلا باحجب - رتبه دوم اکرم باغبان - رتبه دوم فاطمه محمودی پروریجی - رتبه سوم  اکرم السادات رضوی - رتبه سوم  معصومه نادی - رتبه سوم 


کاردانی بازاریابی

     
احمد محمدی - رتبه اول  حسین فرهنگیان - رتبه اول  سیده فاطمه موسوی - رتبه دوم   حسین نادری - رتبه سوم 

کاردانی حسابداری مالی

     
زهراغفوری فر - رتبه اول  مریم غلامحسین دولابی - رتبه دوم  محمد سید جلالی - رتبه سوم 

کاردانی خبرنگاری

     
مجید قاسمی - رتبه اول  حمید کنکرانی فراهانی - رتبه دوم  حسین طاهری - رتبه سوم 

کاردانی خدمات مالی در واحدهای صنفی

     
زیبا مقدسی - رتبه اول  علی کاظم زاده - رتبه دوم  مریم لطفی - رتبه سوم 

کاردانی خدمات مشاوره حقوق و صنوف

     
مرضیه خیر - رتبه اول  سوسن مجدی - رتبه دوم  اشرف نصیر پور - رتبه سوم 

کاردانی روابط عمومی

  جنتی     حجازی
مریم فرجیان پیمافرد- رتبه اول سمیه مزید آبادی - رتبه اول  محبوبه جنتی جهرمی- رتبه اول اکبر علیزاده جعفرلو - رتبه اول شهربانو طادی -رتبه دوم سید مجتبی حجازی- رتبه سوم

کاردانی کسب و کار

     
مریم عیسی زاده نقدی علیا - رتبه اول  فروغ رنجبر سهی - رتبه دوم  پری پروازی فتحی - رتبه سوم 

کاردانی مترجمی نوار و فیلم

     
طیبه چای چی یگانه - رتبه اول  شیما جلالیان - رتبه دوم  مهناز حاتمی فر - رتبه دوم سعیده زارع بغداد آباد - رتبه سوم 

5

کارشناسی حرفه ای حسابداری

    سیده صدیقه موسوی اندبیلی  
رشید کیهانی - رتبه اول  فاطمه فرهادی - رتبه دوم  سیده صدیقه موسوی اندبیلی -رتبه سوم فهیمه سادات حسینی بجدنی - رتبه سوم 

 


 کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات تجاری

     
علی ابراهیم بابائی ورنوسفادرانی - رتبه اول  سحر صمد زاده - رتبه دوم  ارمیتا خسرویانی - رتبه سوم 

کارشناسی حرفه ای روابط عمومی گرایش افکارسنجی

     
صدیقه عرب بنابچی - رتبه اول  روح انگیز اشرفیان - رتبه دوم  فاطمه حسن نیای سلیمی - رتبه دوم  فاطمه زاهدی - رتبه سوم  کبری سلطان زاده اوغانی - رتبه سوم  خدیجه رمضان زاده - رتبه سوم 

کارشناسی حرفه ای روابط عمومی گرایش رسانه

             
سمیه شمسائی - رتبه اول  مرجان دلربا - رتبه دوم  سیمین داوری - رتبه سوم  شهربانو تاجیک - رتبه سوم  فاطمه زنگارکی فراهانی - رتبه سوم  مازیار خزایی - رتبه سوم  معصومه جعفری یاری - رتبه سوم 

کارشناسی حرفه ای مترجمی همزمان انگلیسی

         
فرزانه گل پرور - رتبه اول  زهرا مولائی - رتبه اول  علیرضا مهاجر طهرانی - رتبه اول  بهروز شریفی - رتبه اول  محبوبه لرنی - رتبه اول 
         
مهدی گلشاهی - رتبه اول  نازیلا وطن پرست - رتبه اول  فهیمه جعفری - رتبه دوم مصطفی پاشایی - رتبه سوم مینو رنجبران - رتبه سوم

کارشناسی  حرفه ای مدیریت امور فرهنگی

     
مسعود روزبهانی - رتبه اول  مژگان عموزاده - رتبه دوم  زهرا امیریان - رتبه سوم  امید هدایتی پارسا - رتبه سوم 

کارشناسی مدیریت امور فرهنگی

         
محمد صادق فرمانی - رتبه اول  سارا اسکندری خلیلانی - رتبه اول  زهره م عبدی - رتبه اول  محبوبه انوری - رتبه اول  فریبا حق شناس باهر - رتبه اول 
         
فاطمه خوش تراش - رتبه اول  نسیم مجیدی - رتبه اول  رضا اصلانی - رتبه دوم پریوش بهارلو - رتبه سوم  


کارشناسی روابط عمومی

     
سمیرا امینی فرد - رتبه اول  فریبا عین الهی - رتبه دوم  سمیه شمس کلاهی - رتبه سوم