شنبه, 10 خرداد 1399

 

*ده نماد پرمعامله امروز | کانون‌های تمرکز نقدینگی در بورس تهراندوره آموزشی بورس و سرمایه گذاری (مقدماتی ، پیشرفته) * جهت ثبت نام تلفن:88934456 داخلی 110  ***اطلاعیه مهم جهت امور فارغ التحصیلان کلیک کنید ***


همایش ملی معماری فضاهای آموزشی

همایش ملی معماری فضاهای آموزشی

پیشرفت‌های شگرف در روش‌های انتقال اطلاعات، فرآیند آموزش و یادگیری را دستخوش تغییر کرده است. این تغییرات باعث شده است تا فضاهای آموزشی قدیمی پاسخگوی نیازهای جدید نباشد. از این رو لازم است برای تطبیق محیط‌ های آموزشی با نیازهای روز راهکاری یافت. تامل در فضاهای آموزشی کشور بیانگر ناخوانایی این فضاها ازطرف مخاطب اصلی آن‌ها یعنی دانش‌آموزان، دانشجویان و مدرسین است.
استیلای تفکرات مدرنیستی و فرو کاست معماری به محصولی صنعتی، دردهه‌ های اخیر باعث فاصله گرفتن این محیط‌ ها ازنیازهای انسانی و تعریف آن به صورتی که واحدمستقل و منقطع ازنقش اجتماعی آن شده است. این موضوع در کنار رشد کمی مدارسو دانشگاه‌ها باعث شدکه ابعادکیفی، فرهنگی وانسانی فضاهای آموزشی مورد مغفول بماند.
امروزه باتوجه به تغییر هرم جمعیت و کاهش میزان جمعیت نوجوان و جوان کشور می‌بایست در روند طراحی فضاهای آموزشی مطالعات بیشتری انجام شود. با شناخت این نیاز دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد 13 تهران و موسسه مدیریت دانش شباک درنظردارند«همایش ملی معماری فضاهای آموزشی»را در تاریخ 9 آذرماه سال 94 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار نمایند.
پژوهشگران، اساتید، دانشجویان و علاقه‌مندان به موضوع معماری می‌توانند تا 22 آبان ماه مقالات خود را از طریق وب‌ سایت همایش به دبیرخانه ارسال نمایند.
  • اطلاعات تکمیلی در وبگاه رسمی همایش به نشانی http://ea13.ir در دسترس است.

واحد13تهران
  • محورهای همایش:
1- معماری وفلسفه آموزش
2- فضاهای آموزشی پایدار
3- دیدگاه‌های نوین درطراحی فضاهای آموزشی
4- طراحی داخلی فضاهای آموزشی
5- تحلیل کالبدی و فضایی اجزا تشکیل دهنده فضاهای آموزشی
6- فضاهای آموزشی خلاق
7- مکان یابی فضاهای آموزشی
8- هویت،معماری و آموزش
9- ارتباط دوسویه محیط و آموزش
10- نقش فضاهای آموزشی در شهرسازی
11- مشارکت عمومی در توسعه فضاهای آموزشی
نويسنده :

این کاربر مطلب منتشر شده دارد.