پنج شنبه, 15 خرداد 1399

 

*ده نماد پرمعامله امروز | کانون‌های تمرکز نقدینگی در بورس تهراندوره آموزشی بورس و سرمایه گذاری (مقدماتی ، پیشرفته) * جهت ثبت نام تلفن:88934456 داخلی 110  ***اطلاعیه مهم جهت امور فارغ التحصیلان کلیک کنید ***


بیانیه دانشجویان رشته روابط عمومی امور رسانه در پی همایش اسلام رسانه های ارتباطی و روابط عمومی

بسمه تعالی

بیانیه دانشجویان رشته روابط عمومی امور رسانه در پی این همایش اسلام رسانه های ارتباطی و روابط عمومی

واحد13تهرانامروزه ما در عصری زندگی می کنیم که بسیاری از رسانه های ارتباطی کشورهای اسلامی تحت سیطره و نفوذ غرب و صهیونیسم جهانی قرار گرفته و عملاً بلندگوی دستگاه شیطان های کوچک و بزرگ شده اند .
در حالیکه می بینیم شبکه های تلویزیونی الجزیره ، العربیه و ... که با هزینه بیت المال مسلمین راه اندازی شده اند متاسفانه نسبت به وجاهت بین المللی تمام بی اخلاقی ها و زیاده طلبی های همچون تجاوز حکومت دیکتاتور آل سعود در حمله به مردم مظلوم کشور یمن و یا وحشیگری های گروه تکفیری داعش در کشتار مسلمانان را از زاویه ای به تصویر می کشد و از سوی دیگر رسانه های همچون پرس توی و العالم با پوشش خبری بعنوان مدافع حق و حقیقت و نکوهش گر جنایات استکبار جهانی و ایادی دست نشانده ، توانسته حتی مظلومیت مردمی که در کوچکترین نقطه در نقشه جهان بنام غزه را که مدت ها در زیر آتش نفرت رژیم غاصب صهیونیسم قرار گرفته بود و در این نسل کشی به کودکان بی گناه و زنان بی پناه را با فجیع‌ترین شکل به شهادت می رساندند ، برای جهانیان به تصویر بکشند .
این حرکت رسانه های اسلامی موجب گردیده که هم اکنون انگشت اتهام جهانیان به سوی اسرائیل نشانه رفته و با تلاش ها و هزینه های تبلیغاتی هنگفت نتوانند در به نمایش گذاشتن حقانیت خود موفق باشند و مردم روشنفکر جهان این غده سرطانی خاورمیانه را جنایتکار جنگی معرفی نمایند.

واحد13تهران


امروزه ضرورت وحدت و یکپارچگی رسانه های اسلامی بیش از پیش احساس می شود و می طلبد که براساس چند محور اساسی نسبت به تنظیم پروتکل در امر رسانه ای نسبت به نمایش و بازتاب جنایات بر علیه مردم مسلمان جهان اقدام نمایند و جمهوری اسلامی ایران بعنوان مغز متفکر و قدرت اول خاورمیانه مرجع این تفاهم گردد تا ضمن ترسیم خطوط قرمز مسلمانان ، دیگر شاهد بی اخلاقی های کشورهای استعمارگر به مانند انتشار کاریکاتور توهین آمیز به پیامبر اسلام و ... نباشیم .
نکته قابل توجه در این مسئله این است که رسانه های داخلی می بایست فارغ از بحث های جناحی و سیاسی حول یک محور امنیت ملی و منطقه ای حرکت نمایند تا بتوانیم ضمن آشنایی مخاطبان با سواد رسانه ای رسانه های غرب بتوانیم در مقابله با جنگ نرم دشمنان اسلام موفق و پیروز باشیم .

جمعی از دانشجویان روابط عمومی امور رسانه دانشگاه علمی کاربردی واحد 13
نويسنده : حسن اساسی

این کاربر 2 مطلب منتشر شده دارد.