شنبه, 10 خرداد 1399

 

*ده نماد پرمعامله امروز | کانون‌های تمرکز نقدینگی در بورس تهراندوره آموزشی بورس و سرمایه گذاری (مقدماتی ، پیشرفته) * جهت ثبت نام تلفن:88934456 داخلی 110  ***اطلاعیه مهم جهت امور فارغ التحصیلان کلیک کنید ***


همایش اسلام،رسانه های ارتباطی و روابط عمومی در روزهای باقی مانده به برگزاری

واحد13تهرانهمایش اسلام ، رسانه های ارتباطی و روابط عمومی کار خود را به نحوی پیش برده است که توانسته حمایت مراکز علمی و تخصصی در زمینه روابط عمومی هم راستا با اهداف برگزاری همایش را جلب نماید .
به گزارش کمیته اجرایی این همایش ، انجمن علمی روابط عمومی دانشکده خبر به عنوان یکی از حامیان همایش اسلام ، رسانه های ارتباطی و روابط عمومی معرفی شد .
  • گفتنی است جهت کسب اطلاعات بیشتر از فعالیت ها و اخبار این انجمن به آدرس الکترونیکیwww.saprn.irمراجعه فرمائید.
لازم به ذکر است درهمایش اسلام ، رسانه های ارتباطی و روابط عمومی دکتر کاظمی دینان رئیس انجمن روابط عمومی ایران و مشاور ارشد ارتباطات ریاست بانک مرکزی ایران به سخنرانی با موضوع اخلاق مداری در روابط عمومی خواهد پرداخت.
همچنین در این همایش دکترحمید شکری خانقاه به تبیین و تشریح اسلام و روابط عمومی می پردازد و حجت الاسلام محمود متوسل آرانی نقش روابط عمومی در اسلام را تبیین می نماید.گفتنی است انجمن روابط عمومی ایران بعنوان یک انجمن اجتماعی ، فرهنگی ، تحقیقاتی و تخصصی در حوزه روابط عمومی حمایت معنوی خود را از این همایش اعلام نموده است.نويسنده : فریال راسق قزلباش

این کاربر 7 مطلب منتشر شده دارد.