شنبه, 10 خرداد 1399

 

*ده نماد پرمعامله امروز | کانون‌های تمرکز نقدینگی در بورس تهراندوره آموزشی بورس و سرمایه گذاری (مقدماتی ، پیشرفته) * جهت ثبت نام تلفن:88934456 داخلی 110  ***اطلاعیه مهم جهت امور فارغ التحصیلان کلیک کنید ***


استقبال بی نظیر از سمینار نحوه تهیه و تنظیم اظهار نامه مالیاتی

واحد13تهرانسمینار تخصصی نحوه تهیه و تنظیم اظهار نامه مالیاتی با استقبال بی نظیری علاقه مندان در مورخ دوشنبه 28اردیبهشت ماه برگزار گردید .سمینار طبق روال خود با قرائت قرآن مجید و سرود جمهوری اسلامی کشور عزیزمان آغاز گردید و در ادامه جناب استاد خان محمدی  ضمن خوشامدگویی و خیر مقدم به حضار در مورد تک پودمانها که می بایست از نیمه دوم تیر ماه در واحد 13 اجرایی شود توضیحاتی دادند.

هر تک پودمان، مهارت های حسابداری یک شغل خاص ( بازرگانی خدماتی، تولیدی، پیمانکاری و ...) را به صورت کاملا کاربردی و منطبق با محیط کسب و کار به دانشجویان یاد می دهد ، به طوریکه دانش آموختگان بعد از اتمام هر دوره می توانند بدون استرس و با اعتماد به نفس بالا در محیط کسب و کار ظاهر شوند و در صورت بروز مشکل در محل کار خود می توانند از پشتیبانی رایگان دانشگاه برای رفع اشکال خود کمک بگیرند.
بعد از توضیح تک پودمانها مدرس دوره استاد هادی نژاد برای تدریس به پشت تریبون حاضر شدند و برای هر یک از شرکت کنندگان در همایش یک برگ تراز آزمایشی نمونه یک شرکت همراه با فرم خام اظهارنامه مالیاتی داده شده بود تا همراه با توضیحات مدرس، شرکت کنندگان نیز اقدام به تکمیل اظهارنامه نمایند.

استاد تمامی آیتم های اظهارنامه مالیاتی را تشریح نموده و تراز آزمایشی شرکت نمونه را با توضیحات کامل وارد نرم افزار اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی نمودند و شرکت کنندگان در همایش نیز اقدام به تکمیل فرم خام اظهارنامه با راهنمایی های مدرس مربوطه نمودند. بعد از تکمیل اظهارنامه مالیاتی ،پذیرایی
مختصری از حاضرین به عمل آمد و در ادامه پنل پرسش و پاسخ شرکت کنندگان سوالاتی در مورد آیتم های اظهارنامه مالیاتی داشتند  توسط مدرس دوره توضیح داده شد. همچنین استاد خان محمدی به سوالات شرکت کنندگان در مورد تک پودمان ها پاسخ داده و فرمودند شرکت کنندگان در همایش در صورت شرکت در تک پودمان ها از 10% تخفیف بهره مند خواهند شد .لازم به ذکر است گواهی حضور تمامی شرکت کنندگان در مورخ شنبه 2 خردادماه  قابل دریافت خواهد بود.

نويسنده : اسماعیل خان محمدی

این کاربر 3 مطلب منتشر شده دارد.