پنج شنبه, 27 تیر 1398

 ثبت نام بن کتاب ویژه بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب


سالاریان مدیر گروه روابط عمومی واحد 13 گفت : بر اساس گزارش ستاد اطلاع‌رسانی بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، ثبت نام دانشجویان برای دریافت بن کارت اعتباری برای استفاده در ایام نمایشگاه کتاب از تاریخ 27 فروردین آغاز می شود. وی اظهار داشت: دانشجویان می توانند برای ثبت‌نام و ارائه درخواست خود به وب‌ سایت بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به نشانی tibf.net مراجعه کنند.
مدیر گروه روابط عمومی واحد 13 گفت: امسال میزان اعتبار بن های کتاب افزایش 20 درصدی داشته و دانشجویان می توانند با پرداخت 30 هزار تومان بن های اعتباری 60 هزار تومانی دریافت کنند.
سالاریان در خصوص حضور دانشجویان این واحد در نمایشگاه گفت: براساس تاکید ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر جاوید مهر مبنی بر حضور موثر دانشجویان و اساتید، اعزام اساتید و دانشجویان به نمایشگاه در قالب تورهای فرهنگی، خرید کتاب های مرجع و درسی دانشجویان برای استفاده در کتابخانه دانشگاه، رایزنی با مسوولین نمایشگاه مبنی بر اختصاص محلی برای تشکیل برخی کلاس ها ( درس جشنواره ها و نمایشگاه، چاپ و نشر، شیوه های اطلاع رسانی و...)در محل نمایشگاه و شرکت در جلسات و سمینارهای مرتبط با رشته تحصیلی دانشجویان را از برنامه های این واحد در ایام نمایشگاه دانست.
بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در روزهای 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
نويسنده :

مدیر امور اداری