دوشنبه, 31 تیر 1398

 دهمین جشنواره قرآن و عترت

قابل توجه کلیه دانشجویان  و مدرسان محترم واحد 13 تهران
به استحضار می رساند دهمین جشنواره قرآن و عترت ویژه مدرسین و دانشجویان توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور برگزار میگردد لذا از تمامی عزیزان دعوت میشود تا در این همایش شرکت نموده و مراحل ثبت نام، آیین نامه و شرایط شرکت در جشنواره را مطالعه نمایند.

ضوابط ثبت نام در جشنواره

 هر دانشجو در مرحله دانشگاهي مي‌تواند در هر بخش ( شفاهي، كتبي، فنآوری، پژوهشي، ادبي و هنري) فقط در يك رشته شركت كند.
   توجه: صعود به مرحله کشوری (دانشگاهي) و ملی تنها در دو رشته امكان‌پذير است.
دانشجوي حائز رتبه اول در هر رشته در مرحله ملي، نمي‌تواند در سال‌هاي بعد در همان رشته شركت كند. بديهي است كه شركت وي در ساير رشته‌ها، بلامانع است.
دانشجو فقط از يك استان حق شركت دارد؛ در صورت عدم رعايت اين موضوع، از جشنواره حذف خواهد شد.
كسب رتبه اول تا سوم در واحد استاني ، همچنين معرفي افراد به دبيرخانه، ( حائزین بیشتر از 75% امتياز در آقایان و 70% در خانمها) به منزله راهيابي به مرحله دانشگاهي نيست.
کسب رتبه در مرحله کشوری نیز به منزله راهیابی به مرحله ملی نیست. بلکه نفرات راهیافته نهایی براساس آیین­نامه بیست و نهمین جشنواره ملی قرآن و تصمیم نهایی معاونت فرهنگی و اجتماعی مشخص خواهد شد.
داوطلب شركت در مسابقات بايد دانشجوي يكي از مراكز آموزش عالي علمي كاربردي وابسته و يا تحت نظارت دانشگاه جامع علمي كاربردي باشد.
شرط پذيرش دانشجو در جشنواره، اشتغال به تحصيل در زمان ثبت نام جشنواره است.
     دانشجوياني كه در دوره­های گذشته جشنواره ملي قرآنی دانشجویان، در همه بخش­ها(شفاهي، كتبي، فنآوری، پژوهشي، ادبي و هنري) حائز رتبه اول شده­­اند، نمي‌توانند در همان رشته در جشنواره بيست و نهم شركت نمايند.
دانشجوياني كه در مرحلة ملي دوره­هاي قبل، در مقاطع بالاتر در رشته­هاي حفظ رتبه اول شده­اند، نمي‌توانند در مقاطع پايين­تر شركت كنند.
حائزين رتبه هاي اول تا سوم كشوري ( در سطح دانشگاه جامع علمي كاربردي )، در رشته‌هاي حفظ يك جزء و سه جزء و پنج جزء نمي‌توانند در همان رشته یا مقاطع پایین­تر شركت نمايند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک فرمائید.

نويسنده :

مدیر امور اداری