پنج شنبه, 27 تیر 1398

 آغاز به کار بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب

واحد13تهراننمايشگاه بين‌المللي کتاب تهران به عنوان بزرگترين رويداد فرهنگي کشور، بيست و هشتمين دوره نمایشگاه کتاب از تاريخ 16 تا 26 ارديبهشت ماه 1394آغازگردیده است.  اين دوره نمايشگاه بين‌المللي کتاب تهران با عنايت به رويکردهاي دولت يازدهم تفاوت‌هايي در شيوه اجرا و نحوه برگزاري تجربه مي‌نمايد که اهم آن واسپاري امر مديريت نمايشگاه به شکل جدي‌تر و متفاوت از سال‌هاي گذشته به بخش خصوصي مي‌باشد.
 
  • اتفاقی نو در این دوره از نمایشگاه کتاب:
نرم افزار تلفن همراه مخصوص اطلاع رسانی بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در اولین روز نمایشگاه کتاب در بخش کمیته روابط عمومی نمایشگاه رونمایی شد.
امسال برای اولین بار سامانه ای با نام WEB BASE راه اندازی شد که از طریق آن همه تعاملات از طریق این سامانه صورت گرفت و به این ترتیب نمایشگاه کتاب از حالت سنتی که سال‌ها وجود داشته به حالت مدرن درآمد.
نصب و راه اندازی نرم افزار تلفن همراه بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران، به مراجعه کنندگان این امکان را می دهد تا قبل از ورود به نمایشگاه انتخاب آگاهانه تری داشته باشند، به عبارتی استفاده از این نرم افزار کمک می کند تا مراجعه کنندگان با یک انتخاب هوشمندانه به نمایشگاه بیایند چرا که می توانند از طریق یک جستجوی ساده به اطلاعات بسیاری دست یابند.

  • جهت دریافت نرم افزار تلفن همراه ویژه نمایشگاه کتاب کلیک نمائید.
واحد13 تهران
نويسنده :

مدیر امور اداری