پنج شنبه, 27 تیر 1398

 مسابقه عکاسی از راهپیمایی 22 بهمن

banner2

cat-signحماسه حضور  22 بهمن

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 13 تهران به مناسبت ایام الله دهه فجر و یوم الله 22 بهمن مسابقه عکاسی حماسه حضور را ترتیب داده است.

دانشجویان علاقه‌مند به حضور در این مسابقه می‌توانند عکس‌های خود را با دوربین‌های دیجیتال، دستی و یا تلفن همراه و با موضوع حضور پرشور مردم از جمله جوانان، کودکان و سالخوردگان در این راهپیمایی دشمن شکن به نشانی پست الکترونیک زیر ارسال کنند :

cat-signپست الکترونیک مخصوص مسابقه حماسه حضور :  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید">این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

بعد از دریافت ایمیل شما، یک ایمیل حاوی پیغام دریافت ایمیل برای شما ارسال می‌شود، در صورت عدم دریافت این ایمیل، مجددا ایمیل خود را برای ما ارسال نمایید.

cat-signشرایط فایل های ارسالی :

کلیه فایل‌های عکس باید به نام عکاس نامگذاری شده و در پیوست ایمیل ارسال شوند. (می‌توانید همه‌ی تصاویر را در یک فایل Zip با نام عکاس ارسال نمایید.)
لازم است در متن ایمیل ارسالی، اطلاعات زیر را نیز برای ما ارسال نمایید:

check مشخصات شناسنامه‌ای عکاس شامل نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، تاریخ تولد
check محل عکاسی شامل استان، شهر و ...
check تلفن تماس با عکاس
check دوربین مورد استفاده

اسامی برگزیدگان در نیمه اول اسفند 1391 از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

کلیه‌ی آثار ارسالی شرکت‌ کنندگان در آلبومی با عنوان راهپیمایی 22 بهمن ماه در انجمن های علمی دانشجویی در معرض دید علاقه‌مندان و بازدید کنندگان قرار خواهد گرفت.

cat-signجوایز برندگان :

5 نفر برتر : لوح تقدیر دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 13 + اهدای یکی از کتب ارزشمند و نفیس انتشارات زبان سرا