دوشنبه, 31 تیر 1398

 تقدیر شایسته وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از استاد سالاریان

سالاریانمراسم تجلیل از دست‌اندرکاران برگزاری بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در مورخ 22 مردادماه با حضور حجت‌الاسلام محمدرضا حشمتی رئیس نمایشگاه قرآن در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.
در پایان این مراسم نیز از تمامی مسئولان و دست‌اندرکاران برگزاری نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم تقدیر شد که از جمله آنان میتوانیم به مدیر گروه فرهیخته رشته روابط عمومی و امور فرهنگی مرکز 13 تهران استاد سالاریان اشاره کنیم که در این مراسم به عنوان مدیر بخش فروش و محصولات قرآنی از جانب وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مفتخر به دریافت لوح تقدیر شدند.
جواد خضرایی مدیر باغ موزه دفاع مقدس با تقدیر از مسئولان برگزاری نمایشگاه قرآن، تصریح کرد: برپایی نمایشگاه بین‌المللی قرآن در باغ موزه دفاع مقدس تجربه بسیار خوبی بود چرا که قرآن و دفاع مقدس قرابت بسیاری دارند که می‌تواند تبیین این دو تأثیرگذاری بسیاری در ارتقای فعالیت‌های قرآنی داشته باشد.
در این نمایشگاه چندین نشست تخصصی، همایش‌های مختلف از جمله بزرگداشت بزرگ بانوی اسلام حضرت خدیجه(س)، بانوان و دختران عفیف و همچنین برنامه‌های گوناگون برگزار شد که هر کدام از آنها منشأ خیر و برکت بوده است.
قائم مقام نمایشگاه قرآن با اشاره به اینکه تمامی فعالیت‌های قرآنی باید منجر به رفتاری حرفه‌ای شود، افزود: امیدواریم با همکاری تمامی نهادها به ویژه شهرداری تهران نمایشگاه قرآن بهتری در سال آینده برگزار کنیم که مورد استقبال جامعه قرار گیرد.

استاد سالاریان
نويسنده :

مدیر امور اداری