سه شنبه, 04 تیر 1398

 اطلاعیه بسیار مهم پرداخت حق نظارت

واحد13 تهرانقابل توجه  کلیه دانشجویان محترم:
با توجه به اینکه عدم واریز 15% حق نظارت دانشگاه جامع باعث عدم انتخاب واحد و فارغ التحصیلی دانشجویان محترم می گردد، بدین وسیله به اطلاع دانشجویان گرامی که 15% حق نظارت را در کلیه نیمسالهای گذشته پرداخت ننموده اند می رساند که حداکثر تا تاریخ 94/06/15  نسبت به پرداخت 15%  حق نظارت نیمسال های پرداخت نشده در سیستم سجاد هرچه سریع تر اقدام نمایند.
بدیهی است در صورت پرداخت می بایست با تماس به کارشناس امور مالی سرکار خانم محفوظی از روشهای زیر جهت درج و تأیید آن اقدام نمائید.
  •    تذکرمهم:
دانشجویان گرامی پس از پرداخت 15% سجاد و تأیید آن از طرف کارشناس مالی، حتماً سامانه نماد خود را چک فرمایید. در صورت بدهی بعد از تأیید 15% در نماد، مابه التفاوت آن را در سیستم نماد پرداخت نمایید.
بدین ترتیب شما دانشجویان عزیز پس از پرداخت مبلغ  15% می بایست به وسیله یکی از روش های زیر به کارشناس مالی مرکز سرکار خانم محفوظی اطلاع دهید.
  •   شماره تماس: 88952001  داخلی 205
  •    در صورت اشغال بودن تلفن های دانشگاه می توانید فقط کد ملی و شماره دانشجویی خود را به شماره 09011433265 پیامک و یا تیکت ارسال نمایید.
  •     ارسال کد رهگیری به آدرس ایمیل:   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
نويسنده : مریم محفوظی

کارشناس مالی و حسابداری