چهارشنبه, 07 خرداد 1399

 

*ده نماد پرمعامله امروز | کانون‌های تمرکز نقدینگی در بورس تهراندوره آموزشی بورس و سرمایه گذاری (مقدماتی ، پیشرفته) * جهت ثبت نام تلفن:88934456 داخلی 110  ***اطلاعیه مهم جهت امور فارغ التحصیلان کلیک کنید ***


استفاده دانشجویان و مدرسان معارف از سامانه آموزش مجازی دانشگاهیان

سامانه آموزش مجازی دانشگاهیانبه اطلاع دانشجویان و مدرسان معارف اسلامی می رساند به همت معاونت آموزشی و پژوهشی دفتر نهاد رهبری و گروه معارف اسلامی دانشگاه و با هماهنگی مرکز آموزش  دانشگاهیان ،امکان استفاده (رایگان) از سامانه آوزش مجازی دانشگاهیان فراهم شده است.
بهره برداری از این آموزش ها می تواند در ارتقاء سطح دانشجویان و میزان مطالعه و آشنایی آنان با معارف اسلامی کمک موثری باشد.دروس مجازی مذکور با بهره گیری از فضای چند رسانه ای جذاب ،تدریس استادان برتر دانشگاه های کشور و تمرکز بر مباحث مورد نیاز کنونی جوانان ، طراحی شده است.

توجه توجه:
استفاده از این امکان ،علاوه بر کمک به رشد فکری و اعتقادی دانشجویان عزیز ،برای مدرسان محترم نیز امتیازاتی به همراه خواهد داشت.از جمله در تمدید مجوز تدریس ،ارتقاء و در الویت قرار گرفتن مشارکت در برنامه های گروه معارف اسلامی دانشگاه.
مراحل استفاده مدرسان محترم از سامانه آموزش مجازی دانشگاهیان به ترتیب زیر می باشد:
  • ورود به سایت نهاد رهبری دانشگاه به نشانی nahad.uast.ac.ir
  • ورود به لینک ساماه آموزش مجازی دانشگاهیان
  • ورود به قسمت "ثبت نام" و وارد نمودن مشخصات مورد نیاز
  • انتخاب دروس مجازی مورد نیاز برای دانشجویان
  • معرفی سامانه به دانشجویان و راهنمایی آنان برای مراجعه به سایت و گذراندن دروس
  • مراجعه به سایت و مشاهده گواهینامه پایان دوره دانشجویان

نکته 1)دانشجویان محترم می توانند پس از گذراندن دروس انتخابی ،از گواهینامه پایان دوره خود پرینت تهیه نمایند.
نکته2)پیشنهاد می شود مدرس محترم برای گذراندن موفقیت آمیز دوره توسط دانشجویان 3 نمره میان ترم در نظر بگیرد.نويسنده : سیما صلح میرزایی

مدیریت امور فرهنگی و پژوهشی - مدیر سایت