چهارشنبه, 07 خرداد 1399

 

*ده نماد پرمعامله امروز | کانون‌های تمرکز نقدینگی در بورس تهراندوره آموزشی بورس و سرمایه گذاری (مقدماتی ، پیشرفته) * جهت ثبت نام تلفن:88934456 داخلی 110  ***اطلاعیه مهم جهت امور فارغ التحصیلان کلیک کنید ***


مراحل ثبت نام ورودیهای جدید مقطع کارشناسی بهمن94

واحد13تهرانبا حمد و سپاس به درگاه خداوند متعال، با آرزوي موفقيت براي كليه پذیرفته شدگان عزيز، بدين‌وسيله نظر پذيرفته‌شدگان نهايي كدرشته محل‌هاي مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 13 تهران در بهمن ماه سال 1394 دانشگاه جامع علمي ـ‌كاربردي را به موارد زير معطوف مي‌دارد:
كليه پذيرفته‌شدگان کارشناس ناپیوسته حرفه ای لازم است در يكي از روز‌هاي یکشنبه 95/01/15دوشنبه95/01/16با در دست داشتن مدارك لازم زیر به آدرس مرکز مراجعه فرمایند.
نشانی دانشگاه:خیابان زرتشت شرقی روبروی رستوران بوف پلاک 45(مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 13 تهران)
ساعت حضور:
9 الی 13
30/13 الی16
شماره تماس:88934458

مدارك لازم براي ثبت نام کارشناسی:

قبل از حضور در دانشگاه پرینت قبولی خود را از سایت سازمان سنجش دریافت کنید. 
جهت ورود به سایت سازمان سنجش بخش کارشناسی اینجا کلیک کنید.
  • 3 سری کپی از تمامی صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
  • 3 سری کپی از پشت و روی كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.
  • 6 قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده در 6 ماه اخیر.
  • اصل مدرک فوق دیپلم یا کاردانی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا آموزشکده های فنی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش و 3 سری تصویر آن.

تبصره:اصل فرم تائیدیه معدل جهت فارغ التحصیلانی که تابه حال گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است الزامی می باشد.
مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان مرد را با توجه به جدول زیر مربوط به نظام وظیفه کارشناسی مشخص نماید.
  • اصل فیش پرداختی به مبلغ ستون 85 درصد در مقابل هر رشته زیر به شماره حساب 0107255369002 بانک ملی بنام مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران و یاشماره حساب 700800057708 بانک شهر بنام مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر 13 تهران واریز نمایند.
تذکر مهم: مبلغ مندرج در مقابل هر رشته در جدول زیر مبلغ درج شده در فیش پرداختی میبایست باشد.(در ستون زیرکل مبلغ 85% مشخص است و دانشجویان موظف هستند کل مبلغ روبروی هر رشته در جدول زیر را به شماره حساب بالا واریز نمایند.)و الباقی (مبلغ15 %جهت واریز به حساب متمرکز دانشگاه مرکزی جامع علمی کاربردی اطلاع رسانی خواهد شد.(پرداخت الکترونیک از طریق سایت سجاد) و هم اکنون نیازی به پرداخت آن نمیباشد.

نام رشته کارشناسی حرفه ای بهمراه مبلغ واریزی جهت نیمسال دوم


رشته تحصیلی مقطع کارشناسی شهریه (ریال)
کارشناسی حسابداری خدمات و آثار فرهنگی و هنری 5.740.000
مترجمی خبرزبان انگلیسی 5.760.000
مترجمی همزمان انگلیسی 5.760.000
 مدیریت تبلیغات تجاری 6.200.000
روابط عمومی -رسانه 6.110.000
مدیریت امور فرهنگی - امور همایش ها 6.180.000
روابط عمومی -الکترونیک 6.110.000

واحد13تذکر 1:
 تمام کپی ها روی برگ A4 یکرو تهیه گردد.

واحد13تذکر 2: با توجه به اینکه اصل مدرک دیپلم / کاردانی دانشجویان تا پایان تحصیلات در اختیار دانشگاه قرار خواهد گرفت لذا تهیه تصویر آن جهت استفاده های شخصی ضروری است.

واحد13تذکر 3: ارائه ریز نمرات مقطع کاردانی دانشجویانی که رشته قبولی آنان با رشته قبلی غیر مرتبط بوده و خواستار معادلسازی برخی دروس پیش نیاز می باشند الزامیست.

واحد13تذکر 4:نامه درخواست ريز نمرات و تاييديه تحصيلي پس از شروع نیمسال در اختيار دانشجويان قرار خواهد گرفت، مسئوليت پيگيري، دريافت و تحويل مدارک مزبور به اين مرکز آموزشی حداکثر تا پایان آبان ماه سال جاری به عهده دانشجو است.

واحد13تذکر 5 : طبق مقررات رعايت پوشش اسلامي براي کليه دانشجويان الزامي است.

واحد13تذکر 6: ورود دانشجويان به مرکز با لباس نظامي و غير متعارف برای محیط های آموزشی ممنوع است.


مقررات نظام وظیفه ویژه برادران پذیرفته شده مقطع کارشناسی حرفه ای


1. داشتن کارت پایان خدمت

2. داشتن کارت معافیت دایم (کفالت،پزشکی،ایثارگران وموارد خاص)

3.متولدین سال 1354و قبل ازآن ،این قبیل مشمولان باید پس از اعلام قبولی ودر زمان ثبت نام کارت معافیت دایم (معافیت سنی عنایت مقام معظم رهبری ) را ارایه نمایند.

4.متولدین نیمه اول سال 1342 و قبل از آن به شرط این که تغییر سن نداده باشند.

5.مشمولان دارای برگه آماده به خدمت بدون غیبت که زمان پذیرش و ثبت نام آنان در دانشگاه قبل از تاریخ اعزام به خدمت (مندرج در برگه اعزام ) باشد، مشروط به این که ازتاریخ فراغت در مقطع کاردانی تا زمان پذیرش در مقطع کارشناسی بیش از یک سال سپری نشده باشد.

تبصره: افرادی که تاریخ اعزام به خدمت آنان قبل از اعلام قبولی دانشگاه می باشد لازم است در تاریخ مقرر(مندرج دربرگ اعزام) به خدمت اعزام شوند. بیهی است درصورت قبولی در دانشگاه و داشتن سایر شرایط و ضوابط جهت ادامه تحصیل از خدمت ترخیص خواهند شد . در غیر این صورت غایب محسوب شده و مجاز به ادامه تحصیل نخواهند بود.

6.دانشجویان سال آخر مقطع کاردانی که تا تاریخ 1394/06/31 در سنوات مجاز تحصیلی فارغ التحصیل می باشد .

7.فارغ التحصیلان مقطع کاردانی که در سقف مجاز سنوات تحصیلی فارغ التحصیل شده و از تاریخ فراغت از تحصیل تا زمان پذیرش در مقطع کارشناسی بیش از یکسال سپری نشده و همچنین قبل از ثبت نام در دانشگاه نیز وارد غیبت نشده باشند.

تذکر: داوطلبانی که مدت تحصیل آنان در مقطع کاردانی بیش از سقف مجاز سنوات تحصیلی به طول انجامیده ،مجاز به ادامه تحصیل در مقطع بالاتر نیستند.

8.کارکنان متعهد خدمت در سازمان ها و یا وزارتخانه ها با ارائه گواهی اشتغال به خدمت و موافقت بالاترین مقام اجرایی سازمان مربوط برای ادامه تحصیل.

9.کارکنان پایور شاغل در نیروهای مسلح با ارائه گواهی اشتغال به خدمت و موافقت سازمان مربوط برای ادامه تحصیل.

10.طلاب علوم دینی دارنده مدرک معادل کاردانی مورد تایید و دارای معافیت تحصیلی حوزه.

تذکر: به شرطی که مرکز مدیریت حوزه های علمیه یا مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان و اصفهان تایید نمایند که طلبه قادر است ضمن اشتغال به تحصیل در حوزه به موازات آن در دانشگاه نیز تحصیل کند، با همان معافیت تحصیلی حوزه ، اشتغال به تحصیل وی در دانشگاه بلامانع است . بدیهی است هر موقع حوزه علمیه معافیت تحصیلی طلبه ای را خاتمه یافته اعلام کند ، مشمول دیگر نمی تواند به عنوان دانشجو از معافیت تحصیلی دانشگاه استفاده نماید و باید خود را در موعد مقرر جهت انجام خدمت معرفی نماید. این گونه دانشجویان برای ثبت نام در هر سال باید موافقت نامه حوزه علمیه مربوط را ارایه نمایند.

11.مشمولان دارای برگه معافیت موقت (پزشکی، کفالت و یا ...) در مدت اعتبار آن (بدون غیبت) که در صورت انقضای مدت اعتبار، حداکثر بیش از یکماه از تاریخ خاتمه معافیت موقت سپری نشده باشد . مضافا مشروط به این که بیش از یکسال از تاریخ فراغت آنان در مقطع کاردانی نیز سپری نشده باشد.

12.کارکنان وظیفه فارغ التحصیلان در مقطع کاردانی بدون غیبت اولیه .
تذکر: این دسته از کارکنان پس از اعلام قبولی از سوی دانشگاه با ارائه گواهی اشتغال به خدمت از یگان مربوط و صدور مجوز تحصیل از سوی وظیفه عمومی به شرط این که دانشجوی اخراجی نبوده باشند برای ادامه تحصیل از خدمت ترخیص خواهند شد.

تبصره: کارکنان وظیفه ای که خدمت آنان تا تاریخ 1394/06/31 به پایان می رسد مجاز به ثبت نام می باشند. لیکن باید پس از قبولی و موقع ثبت نام در دانشگاه گواهی یا کارت پایان خدمت ارایه نمایند.

13.دانشجویان انصرافی سایر دانشگاه ها در صورتی که در سقف مجاز سنوات تحصیلی انصراف داده و همچنین از تاریخ انصراف آنان در دانشگاه و رشته قبلی تازمان پذیرش در دانشگاه و رشته جدید بیش از یک سال سپری نشده باشد.

تذکرات مهم ویژه مشمولان نظام وظیفه

واحد13مشمولان غایب مجاز به ادامه تحصیل نمی باشند و در صورت پذیرش در دانشگاه ، مجوز تحصیلی برای آنان صادر نگردیده و دانشگاه ها مجاز به ثبت نام از آنان نمی باشند.

واحد13دانشجویان اخراجی دانشگاه ها تا پایان خدمت دوره ضرورت و یا اخذ معافیت دایم، مجاز به ادامه تحصیل نمی باشند.

واحد13برای دانشجویان شاغل به تحصیل و فارغ التحصیلان دوره کارشناسی معلفیت تحصیل مجدد در همین مقطع صادر نمی شود.

واحد13کارکنان وظیفه ،مجاز به تحصیل همزمان با انجام خدمت نمی باشند. این دسته از کارکنان در صورت نداشتن غیبت اولیه و داشتن سایر شرا یط ،جهت ادامه تحصیل از خدمت ترخیص خواهند شد.( مدت تحصیل در مقطع کارشناسی نا پیوسته حداکثر 3 سال می باشد.)

Add attachment
نويسنده : سمانه طاحونه

این کاربر 100 مطلب منتشر شده دارد.